FAQ

Częste pytania

Czy wszystkie zdjęcia są obrobione?

Tak, wszystkie zdjęcia oddaje obrobionę. Co do technicznych aspektów tego procesu NIGDY nie używam tutaj “automatycznej” korekty kolorów, każdą fotografię obrabiam indywiudalnie.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Aktualnie pracuje na aparatach marki Nikon i stałoogniskowych obiektywach od 35mm do 85 mm.

Czy posiadasz zapasowy sprzęt?

Oczywiście! Pracuje na dwóch aparatach, dodatkowo jako “backup” posiadam trzecią lustrzankę w pełnej gotowości na nieprzewidziane okoliczności. Poza aparatami mam zapasowy obiektywy zmiennoogniskowy, trzy lampy błyskowe – jedna cały czas zamontowana na stopce aparatu, zapasowa i trzecia do oświetlenia tła na sali podczas wesele. O całej torbie zapasowych akumulatorków krótko wspomnę. Więc bez obaw nic nie umknie przede mną

Czy jest możliwe wcześniejsze osobiste spotkanie?

Oczywiście! Uważam, że to najlepsza forma kontaktu w celu poznania i omówienia wspólnie Waszych planów i wymagań. Preferuje spotkanie na żywo albo rozmowy np. przez skype.

Ile będziemy czekać na nasze zdjęcia?

Maksymalny czas to 30 dni roboczych, choć zwykle dzieje się to o wiele szybciej! Jesteś świadomy, że trudno jest doczekać się fotografii ze swojego ślubu, ale proszę o cierpliwość zawszę stawiam na jakość i pośpiech nie jest zalecany

Czy wykonujesz podczas ślubu zdjęcia z rodziną?

Tak. Zachęcam wręcz do zrobienia zdjęcia grupowego wszystkich gości

W jaki sposób przekażesz nam zdjęcia?

Zdjęcia otrzymacie na płycie DVD, dodatkowo udostępnię Wam prywatną galerię na swojej stronie, która będzie zabezpieczoną hasłem i do której tylko Wy będziecie mieć dostęp.

Do której godziny jesteś na weselu?

Fotografuje do oczepin włącznie.

Gdzie pracujesz?

Pracuje głównie na terernie Krakowa i w pobliskich miejscowościach. Kwestie dojazdów do innych miast w Polsce ustalana jest inwydiualnie więc zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Wyślij wiadomość