Fotografia

Galeria ślubna

 Ślub i wesele

Fotografia ślubna ma być pamiątką tego emocjonującego i pięknego wydarzenia. Tego dnia nie da się powtórzyć. Dlatego pracuje z pełnym zaangażowaniem, spokojnie, dyskretnie i autentycznie. Mój reportaż ślubny pokaże wyjątkowość Waszych niepowtarzalnych chwil. Zdjęcia oddzadzą panujący klimat i emocje oraz pokażą Waszą historię i miłość. Robię też sesje narzeczeńskie i plenerowe w Krakowie i okolicach. Sesja narzeczeńska to nie tylko pamiątka, ale też świetny trening przed zdjęciami ślubnymi – pozwala uchwycić jacy jesteście w zwykły dzień, bez stresu związanego z ślubem i gośćmi. Emocje i uczucia wychodzą na pierwszy plan. Po ślubie zapraszam na sesje plenerowe, razem wybieramy piękne i klimatyczne miejsca. Każda fotograia ma pokazywać oczywiście Wasze wyjątkowe momenty.

Chrzciny

Fotografia Chrztu to piękna pamiątka rodzinna. To wiele emocji, wzruszeń oraz życzeń w towarzystwie nabliższej rodziny. Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia mogą byc robione w 3 miejscach lub tylko w jednym przez Was wybranym. Mogę zacząć robić fotografie juz w domu w trakcie przygotowania do chrztu, zrobić pierwsze fotografie rodzinne i całe przygotowanie do tego wyjątkowego wydarzenia Waszego dziecka. Następnie robię reportaż z chrztu w Kościele, po mszy pamiątkowe zdjęcia z najbliższymi. Chrzest często wiąze się też z poczęstunkiem i przyjęciem dla zaproszonych gości, tam też są chwile które warto uwiecznić w zdjęciach – życzenia, uściski dla maluszka. Sesja podczas chrztu moze być też świetnym prezentem dla dziecka i jego rodziców z tej okazji.

Komunia święta

To równie wielkie i białe wydarzenie w Naszym życiu. Często wiąże się z zjazdem rodzinnym i okazja do wspólnego świętowania. Zachęcam do zrobienia reportażu z komunii Świętej. Będą to piękne portrety Waszego dziecka, Rodzinne fotografie, a także pamiątka którą możecie obdarować Waszych gości. Pamiątkowe fotografie z tego dnia mogę również zacząć robić już w domu, w trakcie przygotowań,  przed kościołem oraz w trakcie Mszy Świętej. Po wydarzeniu wykonywana jest indywidualna oraz wspólna sesja fotograficzna z całą rodziną. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania sesji studyjnej indywidualnej lub z całą rodziną. Studio zlokalizowane jest w mieście Kraków, natomiast w przypadku zlecenia poza Krakowem należy rozważyć opcję wynajęcia lokalnego studia fotograficznego.

Kontakt

Wyślij wiadomość